Interiérové žalúzie
E-mail: obchodbaca@gmail.com
Mobil: 0918752163
images/inset.jpg
Žalúzia určená pre plastové, drevené aj hliníkové okná. Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzii na krídle sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa. Horný nosník sa dodáva v deviatich farebných odtieňov.

Interiérové žalúzie sú optimálnym technickým riešením. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom vášho súkromia. Spĺňajú všetky požiadavky na ochranu pred slnkom, nežiaducim pohľadom suseda a nenáročnú údržbu. K dispozícii je mnoho farebných vyhotovení lamiel a horných krycích profilov. precízne prevedenie - Každý, aj ten najjemnejší detail bol dôsledne prepracovaný. Svedčí o tom napríklad silónové vedenie, ktoré sa v horne časti šponuje až po úplnom dokončení montáže a v spodne časti sa uchytáva pomocou takmer neviditeľného plastového kolíka vo farbe profilu. Farebné prevedenie je možné v akejkolvek farbe -Renolit, im. Dreva, RAL komfortné ovládanie - Jednoduchá ovládacia retiazka umožňuje naklápanie, vyťahovanie a spúšťanie lamiel. Príchytka zaisťuje pohodlné uchytenie guličkovej retiazky v každej polohe.

Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie Interiérové žalúzie lightbox[settings]Interiérové žalúzie