Siete proti hmyzu
E-mail: obchodbaca@gmail.com
Mobil: 0918752163
images/inset.jpg
Pevné siete: Najčastejšie používaným tipom sieti na plastové a drevené okná. Výhodou sieti je ich montáž pri ktorej nedochádza k mechanickému zásahu do rámu okna. Sieť sa časťou profilu tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú zanitované priamo na ráme siete.

Dverová sieťka proti hmyzu: Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel je hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že sú sieťové dvere veľmi stabilné. Kefkové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom. Ku každému z daných modelov sú k dispozícii komponenty a viac druhov pántov.

Rolovacie siete proti hmyzu: Rolovacie siete proti hmyzu sa vyrábajú v dvoch prevedeniach a to hliníkového a plastového profilu. Sú veľmi stabilné a odolné poveternostným podmienkam. Využitie rolovacích sieti je hlavne v domácnostiach ktoré majú nedostatok miesta na balkóne alebo z dôvodu vešania bielizne.

Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu Siete proti hmyzu lightbox[settings]Siete proti hmyzu